Kolay Kredi Hesaplama | Sen iste o hesaplasın!

Kolay Kredi Hesaplama

Bankalar, müşterilerine belirli faiz oranları ve geri ödeme şartı karşılığında krediler vermektedir. Bireysel müşteriler için bankaların verdiği ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi için bankaya gitmeden de kolay kredi hesaplama işlemi yapmanız mümkün. Bu yazıda tüm bankaların kolay kredi hesaplama sayfalarına uygun ve güvenilir bağlantılar verilmiştir. Bankaların basit kredi hesaplama işlemleri, müşterinin kendine uygun olan kredi tipini, çekmek istediği kredi tutarını ve vadeyi belirtmesi mantığına dayanmaktadır. Sistemde her kredi tipi ve her vade için farklı oranlarda yer alan faiz tutarı, çekmek istediğiniz kredi miktarına eklenir ve bunun sonucunda siz kredi çekerseniz geri ödemeniz gereken miktarın kaç para olacağını öğrenmiş olursunuz.

Tüm bankalar için kolay kredi hesaplama

Türkiye’de neredeyse tüm bankalar teknik bir aksilik söz konusu olmadığı sürece, internet sitelerinden kolay kredi hesaplama işlemlerinin yapılmasına izin vermektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi için hesaplama yapmak için ilk önce aşağıda paylaştığımız bağlantılara gitmeniz gerekiyor. Bir bankaya ait kolay kredi hesaplama sayfasını açtığınızı varsayalım. Eğer ki sayfa belli bir kredi tipine özel değilse, hangi kredi tipiyle ilgileniyorsanız öncelikle ona tıklamanız gerekmektedir. Diyelim ki X Bankası, kredi hesaplama sayfasında üç kredi tipini de bir arada bulunduruyor. Siz kolay araç kredisi hesaplama işlemi yapmak istiyorsanız araç kredisini ya da diğer deyişle taşıt kredisini seçmeniz gerekiyor. Aynı işlem kolay konut kredisi hesaplama ve kolay ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri için de geçerlidir. İlgilendiğiniz kredi tipiyle ilgili hesaplama aracına ulaştıktan sonra kredi tutarı, vade gibi size uygun olan, kafanızdaki verileri girerek hesaplama işleminizi sona erdirebilirsiniz.

Ziraat Bankası için kolay kredi hesaplama

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesindeki hesaplama aracında üç kredi tipi de tek bir linkte toplanmış bulunuyor. Hesaplama aracını açtıktan sonra hangi kredi tipiyle ilgileniyorsanız ona tıklamanız gerekiyor. İlgilendiğiniz kredi tipini seçtikten sonra karşınıza çıkan bölümde almak istediğiniz kredi türü, ödeme sıklığı, vade, almak istediğiniz kredi tutarı gibi verileri doldurmanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası kolay kredi hesaplama için TIKLAYINIZ!

Vakıfbank için kolay kredi hesaplama

Vakıfbank’ın resmi sitesinde yer verdiği hesaplama aracına gitmek için öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklamanız gerekiyor. Bağlantıya tıklayıp hesaplama aracını açtıktan sonra kredi türü, vade, çekmek istediğiniz kredi tutarı, taksit periyodu, ödemesiz dönem gibi verileri doldurarak hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) için kolay kredi hesaplama

Türkiye Ekonomi Bankası’nın internet sitesinde yer alan kolay kredi hesaplama aracında ise dört kredi tipi tek link üzerinde barınmakta. Aşağıdaki bağlantıdan hesaplama aracına ulaştığınız zaman karşınıza pratik ihtiyaç kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi seçenekleri çıkacaktır. Hangi kredi tipinden faydalanmak istiyorsanız onu seçmeniz gerekiyor. Seçiminizi yaptıktan sonra da kaç para tutarında kredi istediğiniz ve kaç ay vade imkanından yararlanmak istediğinizi seçin. Aylık akdi faiz oranı bölümünde herhangi bir değişiklik yapmayın, o bölge banka tarafından size uygulanacak faizi belirtiyor. Eğer ki değiştirirseniz hesaplama sonucunuz sağlıklı bir bilgi vermez.

Türkiye Ekonomi Bankası – TEB kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Denizbank için kolay kredi hesaplama

Denizbank’ın resmi sitesindeki kolay kredi hesaplama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra “bireysel kredi hesaplama” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra karşınıza otomatik olarak bir pencere açılacak ve bu pencerede kredi tutarı, vade ve kredi türü bilgilerini doldurmanız gerekecek. Bu işlemleri yaptıktan sonra hesapla butonuna tıklamanız halinde sonucu öğrenebileceksiniz.

Denizbank kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

AnadoluBank için kolay kredi hesaplama

AnadoluBank’ın hesaplama aracına alttaki bağlantı vasıtasıyla giriş yaptıktan sonra açılan küçük ekranda öncelikle kredi tipi bölümünden konut, ferdi ya da taşıt seçeneklerinden birini seçin. Daha sonra kullanım türü alanından size uygun olan seçeneği işaretleyin. Döviz tipi bölümünde Türk Lirası (TL)’nı işaretledikten sonra borcunuzu kaç ay içinde ödemek istediğinizi vade bölümünde belirtin. En sonda ise çekmek istediğiniz kredi tutarını yazıp devam seçeneğine tıklayın. AnadoluBank için kolay kredi hesaplama işleminiz böylece sona erdi.

AnadoluBank kolay kredi hesaplama için TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk için kredi hesaplama

Kuveyt Türk bankasının sitesinde yer alan hesaplama aracında 11 tip finansman ya da diğer bir deyişle kredi türü için hesaplama yapabilmeniz mümkün. 11 tip krediden size uygun olanı seçtikten sonra finansman tutarı ve taksit sayısı bölümlerini size uygun olacak şekilde doldurup işlemlerinizi tamamlayabilir, sonucu öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Türk kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Odeabank için kolay kredi hesaplama

Odeabank’ın resmi sitesindeki hesaplama aracında ihtiyaç kredisi, taksitli ticari kredi, taşıt kredisi ve konut kredisi olmak üzere dört kredi tipi için kolay hesaplama seçeneği mevcut. İlgilendiğiniz kredi tipinin üzerine tıkladıktan sonra açılan pencerede vade tutarı ve istediğiniz kredi tutarını girip hesaplamanızı bitirebilir, sonucu görebilirsiniz.

Odeabank kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

HSBC için kolay kredi hesaplama

HSBC’nin internet sitesindeki kolay kredi hesaplama aracı da bireysel kredi hesaplamaya yönelik hizmet veriyor. Aşağıdaki bağlantıya giderek açılan sayfada ihtiyaç kredisi, mortgage (konut) kredisi, taşıt kredisi, kendi konutu ipotekli bireysel konut kredisi gibi seçeneklerden ilgilendiğinizi işaretleyip kredi hesaplamanızı yapabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra açılan sayfada kredi tutarı ve vade bölümlerini kafanızdaki rakamlara göre doldurmanız yeterli olacaktır.

HSBC kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Akbank için kredi hesaplama

Akbank’ın resmi web sitesinde yer alan hesaplama aracı, tüm kredi tiplerine yönelik işlemleri tek link üzerinde topluyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hesaplama aracına gittikten sonra karşınıza çıkan ekranda cüzdan ikonuna tıklayıp ihtiyaç kredisi, ev ikonuna tıklayıp konut kredisi, araba ikonuna tıklayıp taşıt kredisi için kolay hesaplama işlemlerine başlayabilirsiniz. Uygun ikona tıklayıp tercih ettiğiniz kredi tipini seçtikten sonra vade ve çekmek istediğiniz kredi tutarını belirterek işlemleri noktalıyorsunuz.

Akbank kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank için kolay kredi hesaplama

QNB Finansbank’ın internet sitesi, üç kredi tipi için de farklı bağlantılar sunuyor. Aşağıdaki bağlantılardan hangi kredi tipini kullanmak istiyorsanız ona gidin. Ardından vade ve kredi tutarı verileri için kafanızdaki rakamları girerek hesaplama işlemlerinizi tamamlayın.

QNB Finansbank kolay ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank kolay konut kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank kolay taşıt kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası için kolay kredi hesaplama

Garanti Bankası’nın resmi sitesi üzerindeki hesaplama araçları için de her kredi tipi için farklı bağlantılar mevcut. Aşağıdaki listeden kullanmak istediğiniz kredi tipinin yanındaki bağlantıya gittikten sonra açılan sayfada vade ve çekmek istediğiniz kredi tutarını girip Garanti Bankası için kolay kredi hesaplama işleminizi bitirebilirsiniz.

Garanti Bankası kolay ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası kolay taşıt kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası kolay konut kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

ING Bank için kolay kredi hesaplama

ING Bank’ın üç kredi tipi için de hesaplama araçlarına gitmeniz için gerekli olan bağlantılar aşağıda sıralandı. Size uygun olan kredi tipinin yanındaki linke tıklayıp karşınıza çıkan ekrandaki hesaplama aracı butonuna tıklayıp işlem ekranına ulaşabiliyorsunuz. Daha sonra vade ve kredi tutarı verilerini girip kolay kredi hesabınızı sonuçlandırıyorsunuz.

ING Bank kolay ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

ING Bank kolay konut kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

ING Bank kolay taşıt kredisi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Katılım Bankası için kolay kredi hesaplama

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın internet sitesindeki hesaplama aracından öncelikle finans türü bölümü için size uygun olan kredi tipini seçmelisiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra finansman tutarı ve vade bilgilerini doldurmanız kolay kredi hesaplama işleminizi tamamlamak için yeterli olacaktır.

Albaraka Türk kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Halkbank için kolay kredi hesaplama

Halkbank, kredi hesaplama araçları konusunda en sorunlu banka gibi görünüyor. Banka internet sitesinde yaşadığı teknik sorunlar sebebiyle zaman zaman tüketiciye kolay kredi hesaplama konusunda hizmet veremiyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi için ayrı ayrı sayfalara sahip olan Halkbank’ın hesaplama aracından işlemlerinizi yapmak için aşağıdaki listeden arzu ettiğiniz kredi tipinin yanındaki bağlantıya tıklayın. Eğer ki tıkladığınızda kolay kredi hesaplama ekranı ile karşılaşmıyorsanız karşınıza çıkan rakamları kullanarak kendi hesabınızı kendiniz yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Halkbank kolay konut kredisi hesaplama için TIKLAYINIZ!

Halkbank kolay ihtiyaç kredisi hesaplama için TIKLAYINIZ!

Halkbank kolay taşıt kredisi hesaplama için TIKLAYINIZ!

İş Bankası için kolay kredi hesaplama

İş Bankası’nın resmi internet sitesindeki kolay kredi hesaplama aracına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaştıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da araç kredisi seçeneklerinden size uygun olanı işaretliyorsunuz. Bu işaretlemenin ardından kaç ay vadeden yararlanmak istediğiniz ve kaç para kredi çekmek istediğinizi belirtip sonuca ulaşabiliyorsunuz.

İş Bankası kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi için kredi hesaplama

Yapı Kredi’nin web sitesinden kolay kredi hesaplama yapmak için ilk önce müşteri tipini seçmeniz gerekiyor. Herhangi bir kurum ya da kuruluş adına değil de kendiniz için kredi çekmek istiyorsanız müşteri tipinden bireysel’i işaretledikten sonra kredi türü bölümünden de ferdi, konut ya da taşıt seçeneklerinden size uygun olanı işaretlemeniz gerekmektedir. Daha sonra kredi vadesi ve Türk Lirası cinsinden kredi tutarı bilgilerini aklınıza yatan verileri girip doldurarak sonucu görebilirsiniz.

Yapı Kredi kolay kredi hesaplama sayfası için TIKLAYINIZ!

Kolay Kredi Hesaplama!